Chcesz do nas dołączyć?

Dołącz do naszego zespołu jako lektor języka obcego! W SatLingo poszukujemy doświadczonych nauczycieli, którzy mogą prowadzić zajęcia online z dowolnego miejsca. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego. Studenci również są mile widziani. Jeśli posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne, doświadczenie w nauczaniu języków obcych i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy zainteresowani każdym językiem, więc jeśli posiadasz biegłą znajomość innego języka, chętnie rozwiniemy naszą ofertę językową o nowe kursy!

Możesz użyć formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej lub od razu przesłać nam swoje CV na adres mailowy : szkola@satlingo.pl 

Wysyłając swoje CV akceptujesz Politykę RODO i Politykę Prywatności.

Kariera

Ikona kontaktu telefonicznego.

Naszą aktualną rekrutację znajdziesz na : 

Aktualna rekrutacja

© 2024 SatLingo - European School of Languages

SatLingo - European School of Languages

Twoje miejsce nauki języków online! Z bogatym doświadczeniem w nauczaniu, oferujemy spersonalizowane podejście do edukacji, dopasowane do Twoich potrzeb i harmonogramu. Nasza misja to inspirowanie i wspieranie uczniów w osiąganiu swoich celów językowych. Dołącz do nas już dziś i odkryj, jak łatwo i przyjemnie możesz opanować nowy język!

Właścicielem szkoły językowej SatLingo - European School od Languages jest firma Sky Agro Tech.

Śledź nas

Menu

Adres korespondencyjny 

Sky Agro Tech
Maurzyce 1,
Zduny 99-440

Kontakt